Hubnutí a wellness pro lenochy

jablko na hubnutí na líné dietě

Kila navíc jsou dnes pro mnohé problémem. Důvodem je nejčastěji podvýživa a nedostatek pohybu. Ale i líní lidé mohou najít vhodný způsob, jak zhubnout, i když k tomu je nutné podniknout určité kroky a sestavit dietu. Takové hubnutí je možné pro lenochy, ale nepostradatelná jsou zde také jednoduchá fyzická cvičení. Pokud je nadváha spojena s různými nemocemi, doporučuje se kontaktovat odborníka na výživu, aby mohl vybrat speciální dietu bez poškození zdraví. V jiných případech lze otázku, jak zhubnout, vyřešit jinými metodami.

líný dietní plán

Jak zhubnout, rychle shodit přebytečná kila, zlepšit postavu? Obvykle přebytečný tuk nepříznivě ovlivňuje celkovou pohodu a způsobuje různé poruchy. Líná dieta umožňuje tento problém vyřešit, ale zároveň bez vážných dietních omezení. Společné u jiných diet je, že se minimalizuje množství smaženého, moučného, sladkého, protože právě tyto potraviny přispívají k hromadění tuku.

Před každým jídlem musíte vypít 2 plné sklenice nesycené minerální vody. 20 minut po minerální vodě můžete jíst. Během jídla nemůžete pít, první tekutina je povolena až po 2 hodinách. Samotné schéma diety je velmi jednoduché, je následující:

 • snídaňové menu. Nejprve musíte vypít 2 plné sklenice minerální vody. Po 20 minutách můžete začít snídat. Výběr produktů není ničím omezen, ale neměli byste se nechat příliš unést. Je třeba si uvědomit, že právě během snídaně musí tělo dostat vše, co potřebuje, takže je nepravděpodobné, že bude možné vystačit s malým kouskem sýra. Dělat příliš velké porce se také nevyplatí, můžete dosáhnout pouze špatného pocitu přejídání, kalorie se rychle změní v přebytečný tuk;
 • vývary a maso k obědu. Před večeří se také musíte nejprve napít minerální vody. Je lepší vařit vývary, vařené maso, zeleninové saláty. Nemůžete pít, první doušek je povolen až po 2 hodinách;
 • schéma večeře se neliší od předchozích jídel.

Nabíjení pro lenochy

Chcete-li zhubnout, jsou nezbytná cvičení na hubnutí, která můžete provádět doma. Nebudou vyžadovat zvláštní úsilí, ale budou mít požadovaný účinek, který vám umožní zbavit se dalších kilogramů. Gymnastika musí být nutně kombinována se správnou výživou, samotná cvičení musí být prováděna pravidelně a ne příležitostně.

Pohybové aktivity lze vybrat z následujících:

 • cvičení pro abs. Je potřeba si pohodlně lehnout na záda, poté se zhluboka nadechnout a pomalu vydechnout, ne však nosem, ale ústy. Břicho je vtaženo co nejvíce pod žebra, dýchání je zadrženo na 15 impulzů. Nemusí to fungovat napoprvé, ale postupně se čas prodlužuje. Taková cvičení by měla být provedena 8-10, břišní svaly se při zatažení napnou;
 • cvičení spočívající v chůzi vleže. Je nutné ležet na zádech, ruce volně natáhnout podél těla. Prsty nohou jsou nataženy k sobě, poté jsou prováděny pohyby, které napodobují chůzi. Takové cvičení lze provádět bez přípravy, není časově omezeno. V tomto případě se řeší nejen otázka, jak zhubnout, ale zlepšuje se práce střev, zrychlují se soli, zahřívají se svaly, zlepšuje se krevní oběh v nohou;
 • rotace končetin. Jedná se o nejjednodušší cviky, které lze provádět v jakékoli poloze. Spočívají v tom, že části nohou nebo paží se otáčejí v libovolném úhlu. Musíte je opakovat 15krát, provádět gymnastiku pro ruce, nohy, lokty, kolena, kotníky;
 • gymnastika pro zlepšení krevního oběhu. Musíte si pohodlně lehnout na záda, pod hlavu si vzít váleček stočený z ručníku. Ruce a nohy se střídavě zvednou, poté je třeba je otřást. Doba trvání je až do počtu 300. Taková jednoduchá cvičení vám umožní obnovit lymfu, posílit stěny kapilár a výrazně zlepšit krevní oběh;
 • gymnastika pro líné zahrnuje cvičení pro tisk. Umožňuje nejen odstranit nadváhu, ale také dodat postavě atraktivitu, aby byl žaludek plochý. V poloze na zádech je nutné zvednout narovnané nohy o 45 °. Nyní potřebují udělat velmi pomalý obrat v různých směrech. Každý takový obrat by měl trvat 30 sekund. Pro jeden přístup je počet otáček v různých směrech od 10krát.

Všechna cvičení by měla být prováděna každý den, takže je lepší vypracovat plán. Zpočátku to může být obtížné, ale postupem času je snadné se dostat do rytmu, gymnastika nezpůsobí žádné potíže. Nejlepší je to dělat ráno a odpoledne, musíte začít s jednoduššími cvičeními, postupně přejít na složitější.

Užitečné tipy pro lenochy

Aby hubnutí přineslo výsledky, je potřeba dodržovat pár velmi jednoduchých pravidel, které vám pomohou rychle a snadno vrátit váhu do normálu. Stojí za to věnovat pozornost následujícím tipům.

 1. Dobrá pomoc při pravidelném sexu, bez ohledu na to, jak divně to může znít. V této době se spálí kalorie ve stejném množství jako po 15minutovém běhu. Je to zdravý sex, který umožňuje posílit imunitní systém, zbavit tělo nejen toxinů, ale také mnoha nemocí, zlepšit náladu. Stimuluje se zvýšený průtok krve, která obsahuje kyslík. A to vede k tomu, že špatný cholesterol se rychle začne spalovat, to znamená, že váha začne klesat při absenci povislé kůže.
 2. Televize by měla být častěji vypínána, protože čas strávený před obrazovkou jen přispívá k souboru dalších kilogramů, činí postavu ošklivou a nepřiměřenou. Při zachování stejné polohy i při otáčení ze strany na stranu dochází k silnému tlaku na určité buňky, což vede k tomu, že se tuk hromadí poměrně aktivně. Nemůžete neustále ležet před televizí, je lepší jít na čerstvý vzduch, projít se. Pomáhá také dělat domácí úkoly.
 3. Při vaření se doporučuje odmítnout tuk nebo snížit jeho množství na minimum. Toho lze dosáhnout i běžnými ubrousky. Například než sníte kus masa, pizzy nebo klobásy, musíte je jemně osušit papírovou utěrkou, abyste odstranili alespoň část tuku. Je tedy možné snížit jeho množství o cca 14 %. Recenze na tuto metodu jsou pozitivní, opravdu funguje.
 4. Nákup potravin je nutné plánovat předem. Pro hubnutí je nejlepší kupovat zeleninu a ovoce na vaření a vyhýbat se sladkostem, mouce a různým polotovarům. Pokud se během hubnutí uvolníte a začnete jíst takové „škodlivé" potraviny, získáte další centimetry v pase.
 5. Někteří odborníci tvrdí, že líbáním lze odstranit 1 kg váhy za měsíc. Samotný polibek, při kterém se zapojí 30 obličejových svalů, spálí 12 kcal. Pouze 3 polibky denně odstraní 1 kg váhy za 30 dní.
 6. Musíte se více usmívat – zvládnou to i líní. Dobrá nálada má pozitivní vliv na celkovou pohodu. Špatná nálada, deprese se stávají důvody, proč se začíná aktivně produkovat kortizol - hormon, který způsobuje hromadění tuku, to znamená, že tělo začíná aktivně vytvářet zásoby na obtížné období.

Více tekutiny a čerstvého vzduchu

pitná voda na líné dietě

Hubnutí je o střídmosti ve stravování, takže porce by měly být malé, pak svačina nebude problém. Odborníci radí použít takový ošemetný trik: vezme se velmi malý talíř, aby i malé množství jídla na něm vypadalo velké. Tento vizuální trik vám umožní cítit se sytí i z malé porce.

Před spaním musíte otevřít okna, to znamená zajistit dobré větrání. Pokud spíte v mírně chladné místnosti, tělo začne produkovat nikoli bílý tuk, ale hnědý tuk, to znamená, že tělo začne utrácet kalorie na zahřátí těla. Totéž platí o jídle. Pokud před jídlem pijete studenou nebo studenou vodu, tělo místo toho, aby hromadilo kalorie přijaté z jídla, začne je utrácet na ohřev studené vody. Metoda je jednoduchá, ale hubnutí je mnohem jednodušší a efektivnější.

Množství tekutiny ve stravě by mělo být velké. 15 minut před začátkem jídla byste měli okamžitě vypít 2 sklenice vody, ale neměli byste pít během jídla. První doušek je povolen až po několika hodinách. Bezprostředně po jídle je povolen pouze malý šálek neslazené kávy, ale vývary lze konzumovat během jídla. Pravidlo je jednoduché, ale metoda takového hubnutí pro lenochy umožňuje snížit váhu o 5-8 kg za 2 týdny, což je u jiných diet nepravděpodobné.

Jak zhubnout bez újmy na zdraví? Tato otázka znepokojuje mnohé. Někteří jsou příliš líní na to, aby drželi přísnou dietu, a necvičí vůbec. To vede k tomu, že se hmotnost pouze zvyšuje a celkový stav se zhoršuje. Právě pro takové lenochy byly vyvinuty speciální techniky, které umožňují shodit kilogramy bez velkého namáhání. To však neznamená, že můžete jen tak sedět u televize, aniž byste dodržovali pravidla výživy, a kila půjdou pryč. Jakékoli hubnutí vyžaduje alespoň minimální opatření a úsilí.