Tipy, jak zhubnout 5 kilo za týden

vážení při hubnutí o 5 kg za týden

S blížícím se létem mnoho žen hledá dokonalý způsob, jak zhubnout alespoň pět kilo za pouhý týden. Ve skutečnosti je to docela možné, pokud budete přísně dodržovat důležité tipy. Po sedmi dnech budete moci obdivovat svůj odraz v zrcadle.

Voda vyčistí toxiny a pomůže vám zhubnout

Shodit pět kilogramů se na první pohled zdá jako nesplnitelná mise. Ve skutečnosti tomu tak ale vůbec není.

Pít více vody

Voda je přírodní čistička toxinů a toxinů. Pomáhá ledvinám a urychluje vylučování nebezpečných látek z těla. Celkem se má vypít asi 30 ml na 1 kilogram hmotnosti za den. Nejlepší je dát přednost obyčejné čisté vodě bez plynu. Ráno, půl hodiny před snídaní, musíte vypít sklenici tekutiny, nejlépe teplé. Pokud chcete, můžete přidat i čerstvou citronovou šťávu. To pomůže zlepšit trávení a fungování gastrointestinálního traktu. Co se týče pití během dne, je lepší dát přednost slabým čajům, stejně jako čajům bylinkovým – heřmánkový, petrželový. Pomáhají zbavit se otoků a mají pozitivní vliv na organismus. A zelený čaj má tonizující účinek.

2 dny 1200 kalorií

Hubnutí obvykle trvá stejně dlouho jako přibírání. Prvním krokem je zrevidovat jídelníček, vyloučit kalorická jídla a zároveň nezapomenout na sport. A hned držet přísnou dietu je chyba. V důsledku toho se metabolismus zpomalí a bude se jen zhoršovat. V břiše a na bocích se mohou objevit tukové zásoby a svaly zcela ochabnou. Proto je důležitý správný přístup. V prvních dvou dnech diety byste měli jíst tak, aby celkový obsah kalorií během dne nepřesáhl 1200 kcal. A doufat v noc je kontraindikováno. Večeře by se měla konat nejpozději 2-3 hodiny před spaním. Pokud vám pocit hladu nedovolí spát, pak byste měli vypít sklenici vody.

Chcete-li zhubnout, měli byste se vzdát cukru a produktů s ním.

Bez cukru a bez soli

To je další důležité pravidlo pro hubnutí do týdne. Takže ze stravy by měly být vyloučeny všechny potraviny, stejně jako nápoje, které obsahují cukr. Mohou to být pekařské výrobky, dorty, dorty, zmrzlina, koláče, cukrovinky a další. Kromě toho by ve stravě mělo být minimum soli. Zadržuje vodu a tím způsobuje otoky. Sladké sušené ovoce a nezralé banány je lepší se vyhnout. Mohou způsobit fermentaci ve střevech. Ze zeleniny je třeba omezit ty, které mohou způsobit plynatost – luštěniny, květák. V jídelníčku by ale měly být libové ryby, bílé krůtí a kuřecí maso, na ozdobu je vhodná vařená zelenina. V nabídce mohou být také nízkotučné mléčné výrobky, jako je tvaroh, jogurt, fermentované pečené mléko, kefír, jogurt a další. Hubnutí může do jídelníčku zařadit sladké a kyselé ovoce, čerstvou zeleninu, polévky a dušená jídla.

vykládání

Dny půstu na hubnutí jsou prostě dar z nebes. Pomáhají zbavit se přebytečné tekutiny, což znamená otoky, odstranit zbytky nestrávené potravy, toxiny a toxiny. Musíte strávit pouze 1-2 takové dny v týdnu. Tady je ale důležité být opatrný. Pokud se objeví nějaké zdravotní problémy nebo chronická onemocnění, pak je lepší netrávit dny půstu. Pokud neexistují žádné kontraindikace, pak stojí za to vyzkoušet. Takže vykládka může být uspořádána na hnědé rýži. Kaše se vaří a konzumuje po celý den v malých porcích. Stačí před spaním namočit 300 gramů cereálií, opláchnout a ráno uvařit. O nějakém oleji a soli ale nemůže být řeč. V den půstu byste měli pít více vody. Vykládání lze také provádět na kefíru, tvarohu. Můžete tak nasytit tělo vápníkem. Během dne můžete sníst asi 600 gramů 5% tvarohu a vypít 1 litr 1% kefíru. K dispozici by mělo být 6 krát 100 gramů fermentovaného mléčného výrobku, pokaždé umyté kefírem.